| | |
| spacja | 19.09.2007 19:15:56 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: bielsko-biała
Posty: 57 #10123 Od: 2007-9-19
| jak myslicie kto wygra? ja uwazam ze jola bedzie przewodniczaca a baku zastepca |
| | |
| Eds | 19.09.2007 19:20:32 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Posty: 23 #10126 Od: 2007-9-19
| Gadałam dzisiaj z Bąkiem i on mi powiedział, że koniec jego kampanii i, że nie chce być w samorządzie. Zresztą widziałam jak zrywał swoje plakaty. A co do przewodniczącego to też uważam, że będzie Jola. |
| | |
| Calm_Flame | 19.09.2007 19:23:21 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Bielsko_Biała
Posty: 75 #10128 Od: 2007-9-19
| JOLA RULEZ!!!!!!!!!! _________________
 |
| | |
| spacja | 19.09.2007 19:24:16 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: bielsko-biała
Posty: 57 #10129 Od: 2007-9-19
| tiaaa ja tez slyszalam ze bąku chce zrezygnowac bo jak powiedział za duzo osob na niego glosuje  |
| | |
| R_y_T_o_l | 19.09.2007 19:51:14 |


Grupa: Administrator 
Posty: 195 #10167 Od: 2007-9-19
| bąku sie wycofał. A ja licze na Dżole |
| | |
| ViolinDevil | 19.09.2007 23:13:47 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Jaskółcza 12 BB
Posty: 96 #10279 Od: 2007-9-19
| JASKÓŁCZA 12 głosuje na JOLĘ!!!!!! _________________ SPIRYTUS SANCTUS E DOMINE!!!!!!!!!!!! |
| | |
| Mary | 21.09.2007 14:48:35 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #10775 Od: 2007-9-20
| Myśle że Jola będzie przewodniczącą.  |
| | |
| R_y_T_o_l | 21.09.2007 15:55:13 |


Grupa: Administrator 
Posty: 195 #10799 Od: 2007-9-19
| no to wow |
| | |
| Envy | 21.09.2007 18:26:39 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: 81.219.120.10
Posty: 143 #10846 Od: 2007-9-19
| pizd, nie nabijaj sobie postów :p głosujmy na.. yyy.. Julkę Kanię z klasy mojego brata [to ten paszczur, co dzisiaj jej plakaty wisiały, z takim źle wydrukowanym zdjęciem] ^^ |
| | |
| R_y_T_o_l | 21.09.2007 18:55:45 |


Grupa: Administrator 
Posty: 195 #10858 Od: 2007-9-19
| nie na ferensa głosujemy |
| | |
| Envy | 21.09.2007 19:05:04 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: 81.219.120.10
Posty: 143 #10866 Od: 2007-9-19
| omg, nie, te obiady w szkole są naprawdę niedobre.. jak będę musiała jeść 2x więcej, to będę rzygać O.o |
| | |
| dorotka | 22.09.2007 22:16:33 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 15 #11156 Od: 2007-9-22
| tak głosujemy na ferensa _________________ SALUTO ALKOCHOLIKO....
|
| | |
| Envy | 22.09.2007 23:10:34 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: 81.219.120.10
Posty: 143 #11169 Od: 2007-9-19
| okay, w takim razie życzę smacznego, Dorotko :p |
| | |
| R_y_T_o_l | 22.09.2007 23:20:17 |


Grupa: Administrator 
Posty: 195 #11172 Od: 2007-9-19
| fero rulez!!!8) |