NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SPRAWY SZKOLNE » WYBÓR PRZEWODNICZĄCEGO

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

wybór przewodniczącego

  
spacja
19.09.2007 19:15:56
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: bielsko-biała

Posty: 57 #10123
Od: 2007-9-19
jak myslicie kto wygra? ja uwazam ze jola bedzie przewodniczaca a baku zastepcawesoły
  
Eds
19.09.2007 19:20:32


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Bielsko - Biała

Posty: 23 #10126
Od: 2007-9-19
Gadałam dzisiaj z Bąkiem i on mi powiedział, że koniec jego kampanii i, że nie chce być w samorządzie. Zresztą widziałam jak zrywał swoje plakaty. A co do przewodniczącego to też uważam, że będzie Jola.
  
Calm_Flame
19.09.2007 19:23:21
poziom 2



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Bielsko_Biała

Posty: 75 #10128
Od: 2007-9-19
JOLA RULEZ!!!!!!!!!!
_________________
  
spacja
19.09.2007 19:24:16
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: bielsko-biała

Posty: 57 #10129
Od: 2007-9-19
tiaaa ja tez slyszalam ze bąku chce zrezygnowac bo jak powiedział za duzo osob na niego glosujebardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
R_y_T_o_l
19.09.2007 19:51:14
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 195 #10167
Od: 2007-9-19
bąku sie wycofał. A ja licze na Dżole
  
ViolinDevil
19.09.2007 23:13:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jaskółcza 12 BB

Posty: 96 #10279
Od: 2007-9-19
JASKÓŁCZA 12 głosuje na JOLĘ!!!!!!
_________________
SPIRYTUS SANCTUS E DOMINE!!!!!!!!!!!!
  
Mary
21.09.2007 14:48:35
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #10775
Od: 2007-9-20
Myśle że Jola będzie przewodniczącą. bardzo szczęśliwy
  
R_y_T_o_l
21.09.2007 15:55:13
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 195 #10799
Od: 2007-9-19
no to wow
  
Envy
21.09.2007 18:26:39
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: 81.219.120.10

Posty: 143 #10846
Od: 2007-9-19
pizd, nie nabijaj sobie postów :p
głosujmy na.. yyy.. Julkę Kanię z klasy mojego brata [to ten paszczur, co dzisiaj jej plakaty wisiały, z takim źle wydrukowanym zdjęciem] ^^
  
R_y_T_o_l
21.09.2007 18:55:45
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 195 #10858
Od: 2007-9-19
nie na ferensa głosujemy
  
Envy
21.09.2007 19:05:04
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: 81.219.120.10

Posty: 143 #10866
Od: 2007-9-19
omg, nie, te obiady w szkole są naprawdę niedobre.. jak będę musiała jeść 2x więcej, to będę rzygać O.o
  
dorotka
22.09.2007 22:16:33
Grupa: Użytkownik

Posty: 15 #11156
Od: 2007-9-22
tak głosujemy na ferensa
_________________
SALUTO ALKOCHOLIKO....
  
Envy
22.09.2007 23:10:34
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: 81.219.120.10

Posty: 143 #11169
Od: 2007-9-19
okay, w takim razie życzę smacznego, Dorotko :p
  
R_y_T_o_l
22.09.2007 23:20:17
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 195 #11172
Od: 2007-9-19
fero rulez!!!8)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SPRAWY SZKOLNE » WYBÓR PRZEWODNICZĄCEGO

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny