wybór przewodniczącego
pizd, nie nabijaj sobie postów :p
głosujmy na.. yyy.. Julkę Kanię z klasy mojego brata [to ten paszczur, co dzisiaj jej plakaty wisiały, z takim źle wydrukowanym zdjęciem] ^^
PRZEJDŹ NA FORUM