wybór przewodniczącego
Gadałam dzisiaj z Bąkiem i on mi powiedział, że koniec jego kampanii i, że nie chce być w samorządzie. Zresztą widziałam jak zrywał swoje plakaty. A co do przewodniczącego to też uważam, że będzie Jola.


  PRZEJDŹ NA FORUM