ULUBIONY NAUCZYCIEL
piszcie tu o ulubionych nauczycielach!!
taak pani Zawada wymiatawesoły chociaz pani Roma tez nie jest zla, no chyba ze chce cie zachecic do "raz, dwa, trzy kolno"bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM