| p.Z w ciąży jak to wszystko widzicie? |
| Dorotka sobie posty nabija Nie wiem, czy ktoś słyszał tekst Edsa bodajże [ale nie jestem pewna :p], który dzisiaj po angielskim powiedziała do p. Z.: "Już nie mogę się doczekać, kiedy będzie wiadomo, czy to chłopiec czy dziewczynka". Nie wiem, może to będzie samolubne albo jakieśtam, ale ośmielam się zwrócić uwagę, że to nie nasza sprawa.. ..chyba.. no nie..? |